Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Pánske zdravotnícke odevy produktov: 18
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Záchranné oblečenie - funguje počas najťažších akcií

Takmer každý zástupca lekárskeho povolania potrebuje špeciálne oblečenie, ktoré bude vykonávať ochrannú funkciu a poskytne mu hodný profesionála. Vďaka nej na prvý pohľad vieme, ktorý z blízkych ľudí je plavčík alebo lekár. Na chodbe nemocnice môžeme ľahko rozpoznať lekára alebo zdravotnú sestru, čo nám niekedy umožňuje rýchlejšie získať potrebnú pomoc. Lekárske uniformy, kedysi hlavne biele, jednoduchej formy a nie zvlášť očarujúce, sú teraz nielen pohodlné, ale aj módne a štýlové.

Pánske zdravotnícke odevy - na akúkoľvek teplotu

Forma je zaujímavá najmä ženským oblečením - lekármi, zdravotnými sestrami alebo zdravotníkmi, ale mužská časť predstaviteľov týchto profesií sa tiež nemá na čo sťažovať. Pánske zdravotnícke odevy sú predovšetkým mikiny, nohavice alebo súpravy. V každej lekárskej kancelárii je aj zástera, ale lekári nie vždy pracujú iba v štyroch stenách. Najmä osoby v ambulancii alebo záchranári musia často plniť svoje úlohy v zložitých podmienkach, niekedy za nepriaznivého počasia a teploty. Preto je často potrebný liečebný rúno, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitnej tkaniny, ktorá si udržuje dlho bezchybný vzhľad.

Pre lekára a záchranára

Je veľmi teplý a pohodlný a tiež zosilnený špeciálnymi švami, aby fungoval aj pri najťažších operáciách. Polar je tiež núdzové oblečenie - často môže nahradiť menej pohodlnú a ťažšiu bundu. Elastické manžety, vystužený krk a praktická guma so zátkami všitými dole sú niektoré z výhod tohto šatníka. Pracovný deň lekárov alebo záchranárov je často nepredvídateľný, a preto by ich šatník mal pozostávať zo všetkých možných lekárskych odevov. Akýkoľvek záchranár alebo lekár, odev a lekárske oblečenie nájdete v internetovom obchode Meclo, ktorý ponúka veľa veľkostí a vzorov. Každý produkt v sortimente je zárukou vysokej kvality a spokojnosti.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom