Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Dámske zdravotnícke odevy produktov: 49
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Kvalitné zdravotnícke oblečenie

Dôveryhodný profesionálny vzhľad je súčasťou úspechu. Povolanie lekára bolo odjakživa veľmi vážené, Meclo preto ponúka kvalitné zdravotnícke odevy, ktoré odrážajú nie len aktuálne módne trendy, ale sú zároveň elegantné a podčiarkujú tak dôstojnosť zdravotníckeho povolania. Zdravotnícke uniformy sa môžu líšiť strihom či počtom prvkov, z ktorých sa skladajú, no vždy ide o jednoduché a elegantné oblečenie, ktoré je radosť nosiť. Lekári, sestry či fyzioterapeuti dnes vďaka tomu môžu vyzerať dobre aj pri svojej náročnej a zodpovednej práci.

Nápadité nemocničné odevy

Kvalitné zdravotnícke oblečenie je pre komfortný výkon práce alfou a omegou. Jeho návrhári výborne poznajú potreby zdravotníkov a vedia, ako im dokáže osladiť život oblečenie, ktoré sedí ako uliate. Na zdravotnícke odevy pre sestry a lekárov sú kladené vysoké nároky. Odevy môžu mať rôzny strih, no najdôležitejšia je ich hygienická a ochranná funkcia. V našom obchode sestrám ponúkame blúzy, nohavice či tuniky, pri ktorých si prídu na svoje skúsené i začínajúce zdravotníčky. Vďaka praktickým a zároveň ozdobným zipsom a účelným väčším i menším vreckám je toto oblečenie vysoko funkčné a vhodné na prácu v nemocnici aj v ambulancii.

Jednoducho a dôstojne

Zdravotnícke blúzy s jednoduchým elegantným strihom sa dajú zladiť s pohodlnými nohavicami alebo jednoduchými sukňami, ktoré neprekážajú v pohybe. Moderné zdravotnícke a kozmetické odevy sú určené na špeciálne účely. Vďaka ich funkčnosti sa v nich môžete úspešne pustiť do najnáročnejších pracovných úloh a pritom si vychutnávať maximálny komfort. Vo Vašej skrini by nemali chýbať viaceré zdravotnícke komplety. Vďaka dostupnosti rôznych farieb a strihov našich odevov nemocničné chodby a ambulancie určite nebudú zívať nudou. Elegancia, dôstojnosť a dokonalý pocit pohodlia – to sú silné stránky odevov z ponuky internetového obchodu Meclo.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom