Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Dámske zdravotnícke nohavice produktov: 15
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Ženy čoraz častejšie vymieňajú sukne za pohodlnejšie nohavice. Nohavice sú praktickejšie a pohodlnejšie, a práve to sú vlastnosti, ktoré sú pri aktívnom životnom štýle rozhodujúce. Práca lekárov, sestier, fyzioterapeutov a ďalších zástupcov zdravotníckych profesií nie je ľahká. Často je spojená s fyzickou námahou, a preto je pohodlné oblečenie mimoriadne dôležité.

Maximálne pohodlie

Dámske zdravotnícke nohavice zaručujú pohodlie, no ich strih uspokojí aj tú najelegantnejšiu dámu. Sú ušité z mäkkého, poddajného a priedušného materiálu, ktorý vyzerá dokonale aj po dlhých hodinách v práci. Veľa modelov má v páse gumu alebo praktické sťahovanie, ktoré umožňuje nastaviť šírku nohavíc tak, aby boli pri nosení maximálne pohodlné. Dámske zdravotnícke nohavice sú dostupné v niekoľkých strihoch. Jednoduché, športové, príjemne voľné a s mierne zúženým strihom poskytujú dokonalý komfort. Dve praktické vrecká umožňujú mať nevyhnutné drobnosti poruke aj počas pracovného nasadenia.

Dámske zdravotnícke nohavice – komfortne a štýlovo

V ponuke nášho obchodu nájdete aj obľúbené nohavice cigaretového strihu. Je to produkt pre dámy, ktoré radi vyzerajú atraktívne. Nohavice dokonale kopírujú postavu a vďaka elastickému a mäkkému materiálu poskytujú pocit pohodlia po celý pracovný deň. Zapínajú sa na zips a majú dve predné vrecká. Veľký výber farieb je zaručenou odpoveďou na potreby zákazníčok, ktoré si vďaka nemu ľahko zachovajú originalitu a svoj vlastný, osobitý štýl.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom