Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Popis ponuky
 
DÁMSKE PRODUKTY

 

DÁMSKE ZDRAVOTNÍCKE NOHAVICE

 

Ponúkame dámske zdravotnícke nohavice. Vyrobené z kvalitného, priedušného materiálu. Zaručujú pohodlie pri práci po celé hodiny. Látka je elastická a trvácna, veľmi ľahko sa perie a žehlí. Sú mimoriadne pohodlné, majú funkčné vrecká. Pri objednávkach na zdravotnícke nohavice spolu s dámskou zdravotníckou blúzou, ponúkame špeciálne zľavy.


DÁMSKE ZDRAVOTNÍCKE BLÚZY

 

Ponúkame dámske zdravotnícke blúzy. V našej ponuke sa nachádzajú modely s ozdobným výstrihom a funkčnými vreckami. Chceme ukázať, že aj zdravotnícka blúza môže pôsobiť žensky. Vnútorné vrecká dobre poslúžia na schovanie telefónu či pier. Materiál, z ktorého sú ušité naše dámske zdravotnícke odevy, je vysoko kvalitný. Zaručuje komfort pri práci po celé hodiny, a to vďaka tomu, že je priedušný a príjemný na dotyk. Jeho ďalšou kvalitou je mimoriadna trvácnosť.

Ponúkame zľavy na dámske zdravotnícke komplety. Objednajte si blúzu a dámske zdravotnícke nohavice, a nakúpite o niekoľko percent lacnejšie.

 
 
PÁNSKE PRODUKTY

 

PÁNSKE ZDRAVOTNÍCKE BlÚZY

 

Ponúkame mimoriadne pohodlné pánske zdravotnícke blúzy. Majú klasický strih, praktické vrecká a funkčné rázporky. Sú vyrobené z kvalitnej látky, ktorá zaručuje slobodný pohyb i vetranie. Ako výrobca zdravotníckych odevov sme pripravili špeciálne zľavy. Ak si objednáte zdravotnícky komplet, t. j. zdravotnícku blúzu a zdravotnícke nohavice, ušetríte.


PÁNSKE ZDRAVOTNÍCKE NOHAVICE

 

Ponúkame pánske zdravotnícke nohavice. Mimoriadne pohodlné, vďaka čomu sa budete cítiť v práci komfortne. Materiál sa dobre perie a žehlí. Majú praktické vrecká a gumu v páse. V komplete s pánskou zdravotníckou blúzou za výhodnú cenu.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom