Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk

Producent odzieży medycznej

VÝROBCA ZDRAVOTNÝCH ODEVOV

 

Profesionálne zdravotnícke odevy sú spojením množstva vlastností, ako sú vhodný strih, kvalitný materiál, praktickosť a odolnosť. Našu firmu sme založili v júni 2015, pretože sme si všimli, že medzi špecialistami existuje dopyt po zdravotníckych odevoch pre lekárov, blúzach pre zubárov či fyzioterapeutov, ktoré by zaručovali komfort pri práci. Sme si plne vedomí toho, že naši zákazníci pracujú v náročnej oblasti, ktorá je plná výziev a náročných úloh. Aby sme splnili očakávania svojich klientov, máme na zreteli predovšetkým funkčnosť použitých riešení. Ponúkame zdravotnícke odevy vyrobené z vysoko kvalitných a na dotyk príjemných materiálov. Všetky produkty z našej ponuky sú prísne testované.

 

Prečo si vybrať práve náš zdravotnícky plášť?

 

Určite budete súhlasiť, že lekársky plášť by mal byť trochu ako druhá koža”. Je zrejmé, že nesmie zavadzať a obmedzovať v pohybe. Práve preto s nami spolupracujú lekári, ktorí naše produkty oceňujú v praxi. Testujú ich trvácnosť počas svojich dlhých, vyčerpávajúcich služieb. Vďaka nim vieme, že naše dámske i pánske zdravotnícke odevy nezradia ani pri tých najťažších skúškach. Pri navrhovaní zdravotníckych kompletov pre dámy sa okrem toho sústredíme na to, aby dobre sedeli na ženskej postave.

 

Odevy pre veterinárov

 

Je jasné, že ochranné zdravotnícke odevy z našej ponuky nie sú vhodné iba pre úzku skupinu špecialistov. V našom obchode nájdete aj: chirurgické komplety, plášte, flísové bundy, zdravotnícke uniformy a zdravotnícke nohavice, zástery a oblečenie pre veterinárov aj zubárov. Nech sa páči, príjemné nakupovanie!

 

Pri navrhovaní odevov pre zdravotníkov niesme ľahostajní voči aktuálnym módnym trendom. Zdravotnícki pracovníci trávia v práci často dlhé hodiny, a preto by sa mali v oblečení, ktoré nosia pri výkone svojich pracovných povinností, cítiť komfortne. Ako výrobca zdravotníckych odevov robíme všetko, čo je v našich silách,  aby sme prinášali produkty, ktoré uspokoja estetické požiadavky našich klientov a zároveň pri nosení zaručovali maximálne pohodlie. Skrátka, aby ich nosenie bolo radosťou, a nie len nepríjemnou povinnosťou.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vámk dispozícii.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom