Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Dámske a pánske zdravotnícke komplety produktov: 8
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Dámske a pánske zdravotnícke komplety – kombinácia kvality a pohodlia

Elegancia a pohodlnosť – to sú atribúty, ktoré charakterizujú zdravotnícke komplety z našej ponuky. Precízne ušité odevy z kvalitných materiálov vám zaručia pohodlie aj pri výkone tých najnáročnejších pracovných úloh. Špeciálne odevy nenosia iba lekári, ale aj zástupcovia iných zdravotníckych povolaní. Pohodlné oblečenie zohráva dôležitú úlohu aj u fyzioterapeutov, ktorí často vykonávajú ťažkú fyzickú prácu. Oblečenie pre fyzioterapeutov preto nesmie obmedzovať v pohybe, ani spôsobovať akúkoľvek nepohodu, ktorá by im prekážala pri práci. Zdravotnícke odevy z ponuky obchodu Meclo sú elegantné a zároveň podčiarkujú profesionalitu svojich nositeľov.

Zdravotnícke komplety pre profesionálov

Špeciálne uniformy nosia aj zubári, ktorí sa starajú o naše pekné úsmevy. Aj oni sa môžu cítiť komfortne a štýlovo zároveň. Odevy pre zubárov v dámskom aj pánskom prevedení. Komplet sa skladá z blúzy a nohavíc alebo sukne. Svoj význam má aj materiál, z ktorého je oblečenie pre zdravotníckych pracovníkov ušité.

Jeho zloženie tvorí hlavne bavlna, vďaka ktorej je odev priedušný a prináša komfort nie len zdravotníkovi, ale aj jeho pacientom. Zdravotnícke komplety majú trendové strihy, takže chodby nemocníc a iných zdravotníckych zariadení vôbec nemusia vyzerať smutne a sivo. Komplety sú dostupné v niekoľkých pútavých farbách, ako zelená, bordová alebo tmavomodrá, takže si každý ľahko príde na svoje.

Zľavy
O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom