Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Zdravotnícke plášte – tuniky produktov: 6
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Nie každý môže pri výbere svojho pracovného oblečenia popustiť uzdu fantázii. Lekári, sestry, fyzioterapeuti a ďalší zástupcovia zdravotníckych povolaní musia v práci nosiť špeciálny zdravotnícky odev. Neznamená to však, že nemôžu vyzerať štýlovo a elegantne. Zdravotnícke šaty svojím strihom ničím nezaostávajú za bežnými modelmi na voľný čas. Materiál, z ktorého je ušité oblečenie pre ženy, uspokojí aj najvyberanejší vkus a splní módne očakávania najnáročnejších zákazníčok. Dokonca aj dámsky zdravotnícky plášť môže dať vyniknúť ženskosti. Dámy, ktoré ho budú mať na sebe, sa tak budú cítiť príťažlivo aj v práci.

Zdravotnícke šaty – výrobok na úrovni

Dámske lekárske plášte môžu mať klasický strih a byť ušité z tradičnej bielej látky, no alternatív je dnes omnoho viac. V našom obchode si zákazníčky môžu vybrať aj z plášťov vo forme tuník, ktoré sa hodia k pančuchám, nohaviciam aj legínam. Tuniky sa zapínajú na zips a majú všité praktické vrecká. Toto služobné oblečenie je vhodné pre ženy, ktoré chcú vyzerať elegantne bez ohľadu na dennú či nočnú hodinu. Šaty krásne zvýrazňujú postavu a neobmedzujú v pohybe. Tieto a ďalšie odevy pre zdravotníkov sú vyrobené z kvalitného, pevného, trvácneho a priedušného materiálu. Zdravotnícke oblečenie pre dámy aj pánov reprezentuje produkty na úrovni, do ktorých sa oplatí investovať, pretože vďaka svojej kvalite dobre poslúžia po dlhé roky. Plášte sú dostupné v rôznych veľkostiach, vo verziách s krátkymi alebo dlhými rukávmi, niektoré modely ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom