Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Pánske zdravotnícke plášte produktov: 2
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Lekár by mal byť nielen dobre pripravený na výkon svojej práce, ale mal by tiež inšpirovať dôveru pacientov. Správne oblečenie na to určite má veľký vplyv. Klasické biele lekárske plášte slúžia nielen na problémy s obrazom, ale majú aj dôležitú funkciu. V prvom rade chránia odev pred znečistením a zaručujú správnu hygienu. Pánske zdravotné plášte majú veľmi jednoduchý strih a sú šité tak, aby sa dali ľahko nasadiť a vziať. Namiesto tlačidiel majú praktické úchytky, ktoré sa dajú veľmi ľahko pripevniť a predovšetkým rozopnúť. Materiál, z ktorého sú tieto zástery šité, je veľmi šetrný k pokožke. Jeho zloženie je až 95 percent prírodnej bavlny, ktorá nespôsobuje alergie a umožňuje telu primeranú ventiláciu. Pridaním syntetického spandexového vlákna je tento odev veľmi flexibilný.

Lekárske zástery roky

Materiál je pevný a odolný, vďaka čomu je zástera produktom po mnoho rokov. Zástery sú uvoľnené a neobmedzujú pohyb, čo je v práci lekára mimoriadne dôležité, najmä pri kontakte s pacientom. Malý golier a jednoduchý klasický vzhľad spôsobia, že tento strih ocenia lekári mužského pohlavia. Zástery sú k dispozícii vo verziách s dlhým aj krátkym rukávom. Hoci sa v súčasnosti lekárske odevy vyrábajú v rôznych farbách, biela je najviac spojená s lekárskym oblečením, umožňuje mu tiež odlíšiť sa od ostatných zamestnancov kliniky alebo nemocnice.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom