Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Pánska zdravotnícka blúza produktov: 6
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Chirurg a zdravotníci, ktorí s ním spolupracujú pri zákrokoch, musia o hygienu a vhodný odev dbať dvojnásobne. Chirurgická blúza musí chirurgovi pri práci umožňovať maximálny komfort. Na chirurgii je totiž vždy v stávke tá najvyššia hodnota – ľudský život. Na prvý pohľad je táto blúza obyčajná, no jej jednoduchý strih a materiál, z ktorého je ušitá, nie sú výsledkom náhody. Táto zdravotnícka blúza je v internetovom obchode dostupná v dámskej aj pánskej verzii. Blúzy sú šité z kvalitného, priedušného materiálu, ktorý lekárom zaručí pocit komfortu a sviežosti po dlhé hodiny. Bavlna s prímesou polyesteru je na túto úlohu ako stvorená.

Chirurgická blúza – jednoduchosť a štýlovosť

Jednoduchý strih lekárovi pri práci zaručí slobodný pohyb. Blúzy s krátkymi rukávmi sú veľmi praktické – dlhé rukávy by počas chirurgických zákrokov mohli zavadzať. Odevy pre lekárov a zdravotnícky personál sú šité s osobitnou pozornosťou venovanou každému detailu, sú mimoriadne trvácne a zároveň estetické. Tí, ktorí vedia oceniť jednoduchosť a eleganciu, sa v nich budú cítiť slobodne a komfortne v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Pestrá paleta farieb zas poteší tých, ktorí nemajú radi nudu. Biela, ktorá bola kedysi pri tomto type oblečenia jedinou voľbou, už dnes má svojich konkurentov. Aj vďaka nim dnes moderné zdravotnícke zariadenia vyzerajú farebnejšie a zaujímavejšie. Blúzy sú dostupné okrem iného v bordovej, grafitovej, tmavomodrej a svetlomodrej farbe. Sú dostupné v niekoľkých veľkostiach, takže každý lekár si nájde to pravé pre seba.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom