Táto stránka používa cookies OK viac Spoločnosť WINTEX s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu MECLO.SK rešpektuje ochranu vašich údajov
Právny základ pre spracovanie Vašich údajov tvorí čl. 6 ods. 1 pís. a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (Ú. v. EÚ L 119, 2016, str. 1) – tzv. GDPR. Oboznámte sa s našou politikou ochrany osobných údajov.
 

phone Kontakt:  00421 905560312, 00421 905560312 | contact@meclo.sk
Filtre

Farba

Veľkosť

Dámska zdravotnícka blúza produktov: 23
Triediť podľa:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Dámska zdravotnícka blúza je najdôležitejšou súčasťou služobného odevu sestier, ale aj iných zdravotníčok. V práci, v ktorej tieto dámy často trávia dlhé hodiny, sa musia cítiť komfortne a pohodlne. Návrhári zdravotníckeho oblečenia sú si toho vedomí, a preto pri výrobe odevov siahajú po kvalitných materiáloch, ktoré ženám umožňujú vyzerať štýlovo aj pri tých najnáročnejších pracovných povinnostiach. Zdravotníčky obyčajne nesedia za stolom, ale vykonávajú náročnú fyzickú prácu. Dámske zdravotnícke blúzy sú preto elastické a umožňujú tak absolútnu slobodu pohybu.

Zdravotnícka blúza – biela aj farebná

Praktické vrecká uzatvárateľné na zips umožňujú bezpečné odkladanie drobností, ktoré sú nevyhnutné pri práci. Aj rázporky na bokoch slúžia pre väčšie pohodlie – v takto ušitej blúze sa jednoduchšie zohýba, čo je pohyb, ktorý sestry pri výkone svojej práce opakujú nespočetne veľakrát. Zips sa nachádza aj na decentnom výstrihu. Ľahko sa rozopína pre väčšie pohodlie alebo ak je na pracovisku príliš teplo. Dámska zdravotnícka blúza zvýrazňuje pás, čo jej nositeľkám umožňuje cítiť sa žensky aj pri výkone každodenných zdravotníckych povinností. Pre zákazníčky obchodu Meclo určite nebude bezvýznamná informácia, že dámske zdravotnícke blúzy sú farebné, aby sa každá žena mohla obliecť podľa svojho vkusu. Blúzy sú dostupné okrem iného v zelenej, bordovej, tmavomodrej či bielej farbe. Blúzy ponúkame v jednoduchej verzii alebo s previazaním v páse.

Pri práci lekára nestačí iba dokonalá príprava na výkon. Dôležité je aj to, aby na svojich pacientov pôsobil dôveryhodne. Pomôcť mu v tom nepochybne môže aj správny výber oblečenia. Klasické biele lekárske plášte nesú vizuálny odkaz a zároveň plnia dôležité praktické funkcie – chránia oblečenie pred zašpinením a zaručujú dodržiavanie náležitej hygieny. Pánske lekárske plášte majú veľmi jednoduchý strih a sú ušité tak, aby sa ľahko obliekali i vyzliekali. Namiesto gombíkov majú praktické cvoky, ktoré sa veľmi jednoducho zapínajú, a najmä, rozopínajú. Materiál, z ktorého sú ušité tieto plášte, je veľmi príjemný na dotyk. 95 % tvorí prírodná bavlna, ktorá nevyvoláva alergické reakcie a telu umožňuje potrebné vetranie. Vďaka prímesi syntetického vlákna spandex je však tento služobný odev zároveň veľmi elastický.

O nas
Informacje
aktualizácia:  2015-01-09 10:45
Zdravotnícke odevy - Meclo: projekt a realizácia: BigCom